מנגן ושר ‍🎤 | מה-11.11 ב-yes ישראלי

פורסם בתאריך 26 אוק 2021
הירשמו לערוץ שלנו!
www.youtube.com/c/yes​​​
--------------------------------------------------
דרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר - בר צברי
מנגן ושר: החל מה-11/11
ב- yes VOD. ימי ה' בשעה 21:00 ב- yes ישראלי וב- STINGTV רק ב-yes
דרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר בר צברי , במרכזה מוסיקאי צעיר ומוכשר מראש העין, גילי חדד, שהחלום הגדול שלו הוא להוציא שיר לרדיו.
הוא גדל כילד פלא שהופיע במועדונים של אביו, שנטש בהמשך את המשפחה ומאז הוא הילד הגדול שלוקח אחריות על המשפחה. הוא תמיד שם בשביל אמו האהובה (דפנה דקל) אחותו התיכוניסטית המורדת (קים אור אזולאי) ואחיו הג'ובניק שלא עוזר בכלום. (עדי אלון).
גילי עובד באולם אירועים, מופיע בחפלות קטנות עם קלאסיקות מזרחיות, מצליח לאסוף כסף להקלטה באולפן ואף מנסה לרתום אליו את יהודה קיסר בכבודו ובעצמו, . אלא שכשסוף סוף מגיע יום ההקלטה הוא מקבל ידיעה על מות אביו באופן מפתיע ואפילו מתמיה. וכך גם במותו הצליח האב להרוס לו את החלום.
עכשיו הוא צריך לטפל בחובות שהשאיר אביו למאפיונר המקומי, (ששון גבאי) והוא נאלץ לעבוד כנהגו הפרטי. מה שמתחיל בעוינות גדולה בין השניים, לאט לאט מוליד מערכת יחסים מורכבת ואישית שמטלטלת את המשפחה כי דווקא בזכותו הוא מצליח לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו ולקבל אולי את האב שאף פעם לא היה לו.
הסדרה צולמה ברובה בראש העין הוותיקה, בבימוי של במאי הקולנוע המוערך ייבגני רומן (תושב המקום, כמו גם יוצר הסדרה - עודד נוי). בר צברי, הזמר העולה והמוכשר יבצע בסדרה שירים מקוריים שאת חלקם כתב, לצד קאברים בעיבודים והפקה של יעקוב למאי האחד והיחיד , שישתתף בסדרה 'בתפקיד עצמו' כמו גם אושיות נוספות בסצנת המוזיקה המזרחית : יהודה קיסר, ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח - עדן חסון.
שחקנים: בר צברי, ששון גבאי, דפנה דקל, ג'וי ריגר, עדי אלון, קים אור אזולאי, אמיתי יעיש, עינת שרוף, ריימונד אמסלם ועוד.

----------------------------------------------------​
לפרטים נוספים היכנסו לאתר הסדרה
bit.ly/309x7uq
----------------------------------------------------​
עקבו אחרינו בפייסבוק tv.yes/​​
עקבו אחרינו באינסטגרם yestv​​
עקבו אחרינו בטוויטר yescoil​​
עקבו אחרינו בטיקטוק vm.tiktok.com/V8yL17/​​​

תגובות: 1